Αρχική >
Φίλτρα
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/Rectangle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/Rectangle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/Rectangle.png)
John D. Taylors
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/brands_bottle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/brands_bottle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/brands_bottle.png)
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ
Ανακάλυψε τα καλύτερα προϊόντα που προσφέρουμε
- -3%Προσφορά!
Abricot Du Roussillon liquer Giffard 700ml
Μια σειρά, από οκτώ λικέρ κορυφής της σειράς Premium για να δημιουργήσετε κοκτέιλ Premium, το καλύτερο συστατικό στο ποτό, γίνεται το κύριο συστατικό. Πολλές ποικιλίες έχουν δοκιμαστεί στο καλύτερο (κόκκινο βερίκοκο από το Roussillon, μαύρη σταφίδα από τη Βουργουνδία), ενώ εγγυώνται την προέλευση του προϊόντος (μπανάνα από τη Βραζιλία, βανίλια από τη Μαδαγασκάρη ). Τα πιο κατάλληλα οινοπνευματώδη, μπαχαρικά και φρούτα έχουν επιλεγεί για να εμπλουτίσουν τα αρώματα και να αποκτήσουν μια τέλεια ισορροπία των γεύσεων. Παράγεται από βερύκοκκα της ποικιλίας Rouges du Roussillon. Χρυσό κίτρινο λικέρ με απαλές πορτοκαλί αποχρώσεις. Το μπουκέτο αποκαλύπτεται σταδιακά: η γλυκύτητα του ώριμου βερίκοκου στην αρχή, στη συνέχεια μια ελαφριά φυτική υπόδειξη, και τα γλυκά καρυκεύματα (βανίλια) και η καραμέλα στο φινίρισμα. Κορυφαία σειρά για μοναδικά cocktail, ιδανικά για short drinks όπου το λικέρ γίνεται το κύριο στοιχείο.Γεύση: Γλυκιά, καραμελωμένη, κομπόστα βερύκοκου - -30%Προσφορά!
Γρανιτομηχανή Elmeco FC1 Millenium
Γρανιτομηχανή για ελκυστικές, ξεχωριστές γεύσεις σε γρανίτα, sorbet και milkshake. Πατενταρισμένο σύστημα Ολοκληρωμένης Ψύξης (Total Cold) που διατηρεί το προϊόν σε σταθερή θερμοκρασία έως και την τελευταία δόση. Μετάδοση ψύξης από την βάση του κάδου. Διπλό σύστημα ανάδευσης (οριζόντιο και κάθετο). Έλεγχος και λειτουργία της μηχανής γίνονται ηλεκτρονικά. Έλεγχος ελάχιστης ποσότητας και πυκνότητας του υλικού στον κάδο με αποτέλεσμα την προστασία της συσκευής. Οθόνη προβολής ημέρας & ώρας. Φωτισμός στο επάνω μέρος του κάδου για την ελκυστική προβολή του προϊόντος. Μετρητής ωρών λειτουργίας. Λειτουργία απόψυξης. Δυνατότητα προγραμματισμού των λειτουργιών σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη, κατόπιν παραγγελίας. Εύκολη αναβάθμιση του λογισμικού της μηχανής διαμέσου σύνδεσης με υπολογιστή και χρήση ειδικού λογισμικού. Έκδοση Tropical, σταθερά υψηλή απόδοση σε θερμοκρασία περιβάλλοντος έως και 42⁰C.
ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
- -6%Προσφορά!
Velvet Falernum liquer 700ml
Γεύση: Γλυκιά, σιροπιαστή αίσθηση και αρώματα από φλούδα λαιμ και μπαχαρένιες νότες από γαρύφαλλο.Το Falernum είναι ένα γλυκό λικέρ ή σιρόπι, με ή χωρίς αλκοόλ από την Καραϊβική, το οποίο χρησιμοποιείται για να γλυκαίνει και να δίνει επιπλέον γεύση στα κοκτέιλ. Είναι ιδιαίτερα πυκνό στη σύσταση του και πάντα στα συστατικά του περιέχει λαιμ και ζάχαρη, ωστόσο ενδέχεται να έχει αρωματισθεί επιπλέον και με γαρύφαλλο, μοσχοκάρυδο, κανέλα, τζίντζερ και αμύγδαλα. Η απόχρωση του μπορεί να είναι διαφανή ή από ελαφρώς κίτρινη έως έντονα χρυσή.Συγκεκριμένα το JOHN. D. TAYLORS είναι λικέρ, το οποίο γλυκαίνεται χάρη στην προσθήκη ζάχαρης από ζαχαροκάλαμο. Η γεύση του προκύπτει από την εμβάπτιση διαφόρων βοτάνων και αρωματικών συμπεριλαμβανομένης και της φλούδας λαιμ, του αμυγδάλου και του γαρύφαλλου. Δημιουργός του είναι ο sir JOHN D. TAYLOR’S από το Bridgetown στα BARBADOS, ενώ η συνταγή είναι του 1890. Η ετικέτα του επιδεικνύει τα δύο χρυσά μετάλλια που έχει αποσπάσει.Όψη: Διαυγής, διακριτικά χάλκινη με πράσινες ανταύγειες.Μύτη: Φλούδα λάιμ, έντονα αρώματα από γαρύφαλλο και πιο διακριτικά από μοσχοκάρυδο, κανέλα, καρδαμώμο και λεμονοθύμαρο. Επίγευση: Φλούδα λαιμ και λαιμ cordial με έντονη οξύτητα από το λαιμ.Το συγκεκριμένο λικέρ είναι μία εναλλακτική για να γλυκάνετε ένα cocktail ενώ επιπλέον προσδίδει αρώματα από καραμελωμένη φράουλα, λάιμ και γαρύφαλλο.