Αρχική >
Φίλτρα
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/Rectangle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/Rectangle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/Rectangle.png)
![](https://www.thedistiller.gr/wp-content/uploads/2023/12/PLP-Banner-Mobile-Hatozaki-1.jpg)
![](https://www.thedistiller.gr/wp-content/uploads/2023/12/PLP-Banner-Mobile-Hatozaki-1.jpg)
![](https://www.thedistiller.gr/wp-content/uploads/2023/12/PLP-Banner-Mobile-Hatozaki-1.jpg)
Hatozaki
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/brands_bottle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/brands_bottle.png)
![](/wp-content/themes/dsgr-child/assets/images/brands_bottle.png)
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ
Ανακάλυψε τα καλύτερα προϊόντα που προσφέρουμε
- -7%Προσφορά!
Luxardo Bitter Rosso 700ml
Ένα υπέροχο, κλασσικό Ιταλικό Bitter Rosso Aperitivo!
Ιδανική βάση για πολλά κλασικά κοκτέιλ όπως Garibaldi, Negroni, Sbaliato, Americano ή Negroni, μπορείτε επίσης να το απολαύσετε παγωμένο σαν σφηνάκι.
Το Luxardo Bitter προέρχεται από τη ξεχωριστή έγχυση πικρών βοτάνων, αρωματικών φυτών και εσπεριδοειδών σε νερό και αλκοόλ.
Για το Negroni, σε ένα χαμηλό ποτήρι προσθέστε 30ml Luxardo Bitter Rosso, 30ml Portobello Road Gin και 30ml Cocchi Vermouth Storico. Ανακατέψτε καλά με λίγο πάγο και γαρνίρουμε με μια φλούδα πορτοκάλι. - -3%Προσφορά!
Coffee liquer Giffard 700ml
Τα βασικά Cocktail Liqueurs έχουν προετοιμαστεί βάση των απαιτήσεων, επαγγελματιών, barmen. Με γνωστές γεύσεις όπως τα Blue Curacao, Triple Sec ή Βερύκοκκο μέχρι, ιδιαίτερες όπως τα Rhubarb, Violet, Ανανά ή Αμύγδαλο και Cognac, η Giffard διαθέτει μια τεράστια γκάμα αρωματικών λικέρ για να δημιουργήσετε τα πιο καινοτόμα και εύγευστα cocktails. Λεπτό λικέρ με πλούσια και ισχυρή γεύση καφέ. Παράγεται από ψημμένους κόκκους καφέ. Το λικέρ είναι στρογγυλό. Μαύρη γεύση καφέ, σφιχτή, με μια νότα ζάχαρης. Ισχυρές εντυπώσεις καφέ με μικρή πικρία. Ένας έντονος και κρεμώδης ουρανίσκος.Γεύση: Μαλακή αλλά ταυτόχρονα δυνατή γεύση καφέ. - -7%Προσφορά!
Bruxo No3 Barril Joven Mezcal 700ml
H BRUXO Νο3 Barril Joven προέρχεται από 100% agave barril από το San Martin Lachila. Ο μέσος όρος ηλικίας για το για την barril είναι στα 10 έτη. Αξίζει να πούμε ότι τα φυτά της barril είναι αρκετά ψηλά και πολλοί τα χρησιμοποιούν ως περίφραξη.
Η Mezcal Bruxo Νο3 Barril φτιάχνεται από τον Felix Santiago. Το μαγείρεμα γίνεται σε πέτρινους, κωνικούς φούρνους και το milling στην παραδοσιακή πέτρινη tahona. H ζύμωση γίνεται σε ξύλινες δεξαμενές και η απόσταξη για δύο φορές σε χάλκινο άμβυκα. Μία κρυστάλλινη mezcal με πολύ έντονο χαρακτήρα ορυκτότητας, δίπλα στα αρώματα του καπνού και των άγουρων εσπεριδοειδών.
ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
- -6%Προσφορά!
Hatozaki Japanese Blended Whiskey 700ml
Το Hatozaki Blended Whisky είναι ένα εξαίσιο blend απο whiskies, με μεγαλύτερη ηλικία τα 12 χρόνια και 40% αλκοολικούς βαθμούς. Το προφίλ του είναι ελαφρύ και προσδίδει έναν αρκετά δημητριακό χαρακτήρα. Νότες δημητριακών και ελαφρυά γλυκάδα βοηθούν στα highballs καθώς και στα straight ποτά.Γεύση: Γλυκά δημητριακά, μέλι, καψαλισμένο βαρέλι, άνθη πορτοκαλιάς και πυρηνόκαρπα φρούτα.Μύτη: Ελαφριά γλυκύτητα βύνης, νότες δημητριακών, ευωδιαστό λεμονόχορτο και φρουτώδεις νότες νεκταρινιού και μπανάνας.Επίγευση: Φινίρισμα με λιπαρότητα ξηρών καρπών και νότες δημητριακών.Παλαίωση: Έχει ωριμάσει σε βαρέλια bourbon, mizunara και sherry.